Ant-Man and The Wasp: Quantumania Ne Zaman Çıkacak?

Ant-Man and The Wasp: Quantumania Ne Zaman Çıkacak?

Jabrayilov

Ant-Man üçüncü devam filmi olacak Ant-Man and The Wasp: Quantumania ne zaman çıkacak hayranları tarafından merak ediliyor. Ant-Man and The Wasp: Quantumania diğer iki film gibi kaliteli bir yapım olacağı şimdiden tahmin ediliyor.

Ant-Man serisinin aynı isme sahip ilk filmi 2015 yılında izleyicilerle buluşmuştu. Aksiyon ve bilimkurgu türünde olan film çok beğenilince devam filmi olarak Ant-Man and The Wasp çekilmişti. 2018 yılında beyaz perdeye çıkan bu film de çok beğenilince Marvel Stüdyoları izleyicilerin isteklerini kırmayarak üçüncü film olan Ant-Man and The Wasp: Quantumania için kolları sıvamaya başladı.

Ant-Man and The Wasp: Quantumania Ne Zaman Çıkacak?

Marvel dünyasının sevilen süper kahramanlarından Ant-Man, solo filmleriyle oldukça gözde bir hale geldi. Önce 2015 sonra 2018 yıllarında seyircinin takdiri toplanınca 2019 yılında üçüncü filmin çekimine başlanacağı duyurulmuştu.

Covid-19 salgının başlamasıyla birlikte film hakkında yapılan tüm planlar alt üst oldu. Filmin oyuncu kadrosu ancak Aralık 2020’de toparlanabildi. Hal böyle olunca filmin çekimleri Şubat 2021 tarihinde Türkiye’de başladı.

Ant-man and The Wasp ne zaman çıkacağı Marvel Stüdyoları tarafından geçtiğimiz günlerde resmi olarak açıklandı. Yapılan açıklamaya göre Ant-Man and The Wasp: Quantumania 17 Şubat 2023 tarihinde çıkacak.

Yönetmen koltuğunda Peyton Reed’in oturduğu filmde; Kathryn Newton, emma Fuhrmann, Jonathan Majors, Randall Park, Laurance Fishburne gibi önemli isimler oynuyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz