Av Mevsimi Yabancı Film Oyuncuları – Killing Season

Av Mevsimi Yabancı Film Oyuncuları – Killing Season

Jabrayilov

Yönetmeni Mark Steven Johnson olan 2013 yapımı gerilim aksiyon filmi Av Mevsimi, izleyenlerin beğenisini kazanmıştır. Av Mevsimi yabancı filmin konusu heyecan verici olmakla birlikte filmin başrollerinde iki büyük oyuncuyu aynı karede görmek herkese güzel anlar yaşatmıştır. Evan Daugherty mükemmel bir senaryo yazmış ve 91 dakika boyunca keyifle izleyebileceğimiz bir yapıt sunmuştur.

Av Mevsimi Yabancı Film Oyuncuları

Av Mevsimi yabancı film bir Amerikalı tarafından vurulan Sırp askerin intikamını anlatıyor. Filmin yürekleri burkan bir havası var. 

Gerilim ve macera dolu hikayesiyle nefesleri kesen Av Mevsimi yabancı filminde başrolleri usta oyuncu Robert De Niro ve kült filmlerin sevilen yüzü John Travolta paylaşıyor. Filmde yer alan diğer oyucuların listesi ise şöyle;

  • Milo Ventimiglia
  • Elizabeth Olin
  • Diana Lyubenova
  • Kalin Sarmenov
  • Stefan Shterev
  • Joseph Oliveria

Robert Deniro

77 yaşındaki Amerikalı aktörümüz Oscar ödüllüdür. Sinema tarihinde en büyük oyuncular arasında gösterilir. Hafızalarda yer edinmiş bir çok rolün sahibi olan oyuncumuzu The Godfather (Baba), Taxi Driver (Taksi Şoförü), Good Fellas (Sıkı Dostlar) ve Raging Bull (Kızgın Boğa) gibi filmlerden hatırlıyoruz. Av Mevsimi filminde başrol oyuncumuz Amerikalı savaş gazisine hayat vermiştir.

John Travolta

66 yaşındaki Amerikalı oyuncuyu farklı yüz hatları ve mükemmel oyunculuğu ile hatırlıyoruz. John Travolta aynı zamanda dansçı ve müzisyendir. 

Pulp Fiction (Ucuz Roman), Saturday Night Fever (Cumartesi Ateşi) ve Face Off (Yüz Yüze) filmlerinde üstün oyunculuğu ile hepimizin kalbinde taht kurmuş olup Av Mevsimi filminde intikam peşinde olan Sırp askeri canlandırmaktadır.

Milo Ventimiglia

43 yaşındaki yakışıklı Amerikalı oyuncumuzu This Is Us, Gilmor Girls gibi gençlik dizilerinden hatırlıyoruz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz