Bir Başkadır Dizi Konusu ve Oyuncuları

Bir Başkadır Dizi Konusu ve Oyuncuları

Jabrayilov
18-03-2021 - Sinema&Dizi - Netflix

Netflix, yeni bir Türk dizisiyle seyircilere ‘Merhaba’ demeye hazırlanıyor. Bir Başkadır dizi konusu, fragmanın yayınlanması üzerine daha da çok merak edilen ayrıntılar arasında yerini almaya başladı.

Yönetmen koltuğunda Berkun Oya’nın oturduğu yapımın senarist kısmında da yine aynı ismin yer aldığı görülüyor. Bir Başkadır dizi konusu kadar, ne zaman yayınlanacağı ve oyuncu kadrosunda kimlerin olduğu gibi detaylar da kişilerde merak uyandırıyor.

İlk fragmanı geçtiğimiz günlerde izleyiciyle buluşan dizinin 12 Kasım tarihi itibariyle Netflix üzerinden izleyiciyle buluşmaya hazırlandığı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Bir Başkadır Dizi Konusu Nedir? 

Netflix platformu üzerinde yayınlanmaya hazırlanan Bir Başkadır dizisinin sosyal mesaj içerikli bir drama dizisi olacağı söyleniyor. İzleyenlerin duygularına dokunacak olan yapımda hayatları, hayalleri ve korkuları birbirinden farklı olan zıt karakterler ele alınıyor.

Her ne kadar yapımdaki karakterler birbirlerine zıt olsalar da, bazı tesadüfler sonucunda yolları kesişiyor. Bu kesişmeler yaşandı zaman birbirlerinin hayatlarına nasıl temas edecekleri ve bu temasların nasıl izler bırakacağı heyecanlı bir şekilde seyirciye aktarılacak. 

İşte Bir Başkadır resmi fragmanı:

https://youtu.be/8-z8UhyAdAU

Bir Başkadır Dizi Oyuncuları

İlk fragmanın yayınlanmasıyla izleyicide heyecan uyandıran ve merak ettiren Bir Başkadır dizisinin kadrosunda tanıdık simalar yer alıyor. İşte dizinin oyuncuları;

 1. Öykü Karayel (başrol)
 2. Fatih Artman (başrol)
 3. Alican Yücesoy (başrol)
 4. Funda Eryiğit (başrol)
 5. Tülin Özen (başrol)
 6. Bige Önal
 7. Defne Kayalar
 8. Settar Tanrıöğen 
 9. Derya Karadaş
 10. Nesrin Cavadzade
 11. Öner Erkan
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz