Black Widow Ne Zaman Çıkacak?

Black Widow Ne Zaman Çıkacak?

admin

Marvel severlere sevindirici haber geldi ve Black Widow ne zaman çıkacak belli oldu. Bu filmde Marvel’in Yenilmezler ekibinde bulunan Black Widow tek olarak hayatını ele alınıyor. Aksiyon ve macera dolu filmin çıkış yapar yapmaz yüksek izleyici sayısına ulaşması bekleniyor.

Black Widow filmi aynı isme sahip çizgi romandan esinlenerek yapılmıştır. Oldukça kaliteli prodüksiyonla çizgi roman gerçek dünyayla buluşturulmuştur. Tam bir görsel şölen sunacak olan film, fragmanıyla izleyicilerin merakını kat be kat artırmıştır. Filmin çıkmasını dört gözle bekleyenler için Black Widow ne zaman çıkacak açıklayacağız.

Black Widow Ne Zaman Çıkacak?

Yönetmen koltuğunda Cate Shortland’ın oturduğu filmde Scarlett Johansson, Florence Pugh, David Harbour, Ray Winstone, Rachel Weisz gibi beğenilen oyuncular oynuyor. Black widow filminin çekilmesi uzun yıllardır planlanıyordu. Marvel Studios başka yapımlara fırsat verdiği için filmin çıkması bu zamanlara kadar ertelendi.

Yapılan resmi açıklamaya göre Black Widow 9 Temmuz 2021 tarihinde çıkacak. Filmin çıkış tarihinin kesinleşmesiyle birlikte yayınlanacağı ülkeler de kesinleşti. 9 Temmuz 2021’de Türkiye, ABD, Romanya, Birleşik Krallık, Fransa ve bazı Avrupa ülkeleri filmin ilk izleyenleri olacak.

Süper kahraman, aksiyon, gerilim, macera türlerini bir arada bulunduran film seyircileri adeta birkaç saatliğine başka bir dünyaya götürecek. Birçok sahnesiyle akıllara kazınarak efsane haline dönüşmesi bekleniyor. Çıkış yaptıktan sonra izleyicilerin ne kadar rağbet gösterdiği belli olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz