BluTV Ücretsiz Hesaplar

BluTV Ücretsiz Hesaplar

Jabrayilov

Türkiye’nin internet televizyonu sloganıyla online mecralarda çalışmalarına devam eden BluTV ücretsiz hesaplar bulunduruyor mu merak edilir. BluTV’den dizi, film ve belgesel izleyebilirsiniz. Ayrıca canlı TV özelliği ile televizyon kanallarını canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

BluTV Ödeme Politikası

BluTV, aylık abonelik sistemine göre hizmet vermektedir. Her ay onaylayıp kabul ettiğiniz fiyat banka hesabınızdan kesilir. İstediğiniz zaman yine web sitesine giderek aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

BluTV’nin fark yaratan bir diğer özelliği ise “kirala ve izle” dir. İstediğiniz filmi çok daha düşük ücretlere tek seferlik kiralayabiliyorsunuz. Bir filmi kiraladıktan sonra otuz gün içinde izlemeye başlamanız gerekmektedir.

İzlemeye başladıktan sonra 48 saat içinde filmi bitirmelisiniz. Aksi takdirde filminiz tekrardan ücretli hale gelecektir. Kirala ve izle özelliği ile bir sinema biletinin çeyreğinden az fiyatlara film sahibi olabilirsiniz.

BluTV Ücretsiz Hesaplar Nasıl Bulunur?

Aylık abonelik sistemi pahalı gelenler, kirala ve izle sitemine para vermek istemeyenler ücretsiz hesap aramaktadırlar. Tarayıcınızda küçük bir arama yaptığınızda size ücretsiz hesap vereceğini, hatta bu hesapların premium olduğunu iddia eden birçok web sitesi ile karşılaşacaksınızdır.

Açık bir şekilde e-posta adresleri ve şifreleri bu web sitelerinde paylaşılmış durumda bulunmaktadır. Lütfen böyle sitelere güvenmeyin. Sizin ücret ödeyip almak istemediğiniz hesabı, size neden ücretsiz versinler?

BluTV Apk İndirsem Ücretsiz Hesabım Olur Mu?

Sizi dolandırmak isteyenlerin kullandığı bir diğer yöntem ise BluTV apksı indirdiğinizde ücretsiz hesaplara sahip olabileceğinizi öne sürerler. Bu sizi yanıltmak için kullanılan bir tuzaktır. Bir uygulamanın apksını indirerek BluTV ücretsiz hesaplar kullanamazsınız.

Daha birçok yöntem kullanarak dolandırıcılık yapabilirler. Burada önemli olan, sizin güvenilmez sitelere inanmamanız. Bu siteler sizi web sitelerine çekip kendileri gelir elde edebilmek adına, ücretsiz hesap vereceğim diyen bir vaat ile sizi web sitelerindeki ziyaretçilerin arasına dahil etmek isterler.

BluTV Ücretsiz Hesaplar Veriyor Muyuz?

Bahsettiğimiz gibi BluTV ücretli bir platformdur. Hiçbir sitenin size ücretsiz hesap veremeyeceği gibi biz de ücretsiz hesap vermiyoruz. BluTV’ye yönelik ücretsiz hesap, ücretsiz kod vb. gibi asılsız vaatler bulundurmuyoruz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz