Brooklyn Nine-Nine 8.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Brooklyn Nine-Nine 8.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Jabrayilov

Brooklyn Nine-Nine 8.sezon ne zaman başlayacak? Dizi, izleyicileriyle ne zaman tekrar buluşacak? 7. sezonunun bitimiyle birlikte, 8.sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında dedikodular kulislerde yayılmaya başladı. Bilindiği üzere dizi, FOX tarafından iptal edilişinin hemen sonrasında NBC kanalına geçiş yapmıştı. 7.Sezon geçtiğimiz Nisan ayında yayınlanan final bölümüyle son bulmuştu. Yayınlanacağı müjdesi diziseverlere erken verilen 8.sezonun ne zaman başlayacağı da, 7. sezonun bitmesinden sonra çok daha fazla merak edilir hale geldi.

Brooklyn Nine-Nine 8.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Brooklyn Nine-Nine 8.sezon ne zaman başlayacak, izleyiciler için oldukça büyük bir merak konusu. Dizinin 7. sezonu, geçtiğimiz Nisan ayında final yapmıştı. 8.sezonun yayınlanacağı açıklaması, erkenden yapılmıştı. Dizinin şu anda tam olarak belli bir geri dönüş tarihi olmamasına karşın, bu sonbahar aylarında ekranlara dönebilme ihtimali söz konusu.

NBC’nin yaptığı resmi açıklamaya göre, Brooklyn Nine-Nine sekizinci sezon için görkemli bir şekilde geri dönmeye hazırlanıyor. Haberler, temelde mümkün olan en güzel şekilde diziseverlerle paylaşıldı. Resmi Instagram hesabı, oyuncu kadrosuna gelecek yıl ekranlara geri döneceklerinin söylendiği anı paylaştı. Peki, Brooklyn Nine-Nine 8.sezon ne zaman başlayacak?

Brooklyn Nine-Nine 8.Sezon Çıkış Tarihi

Dizinin önceki sezonlarının çıkış tarihlerine göz attığımızda, yeni sezonların Eylül veya Şubat aylarında başladığını görüyoruz. Yani söz konusu yeni sezon, bu sonbahar veya 2021 yılının Şubat ayında izleyiciyle buluşması planlanıyor olabilir.

8.Sezon Konusu Ne Olacak? Yeni Sezonun Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi, New York’taki bir polis teşkilatının ve çalışanlarının başına gelenleri konu alıyor. 8.sezonda, George Floyd’un öldürülmesi sonrası ortaya çıkan “Black Lives Matter” hareketinin de yer alması bekleniyor. Dizinin başrollerinden biri olan Terry Crews, bu konunun göz önünde bulundurulmamasının olanaksız olduğunu belirtti. Ayrıca yeni çıkacak olan 8.sezonda yüksek ihtimalle Covid-19 pandemisi de kendine yer bulacak.

Çıkması beklenen yeni sezonla ilgili şu anlık yayınlanan bir fragman yok. Ancak şunu kesin olarak belirtebiliriz ki yeni fragman, 8.sezonun başlamasına yakın bir zamanda yayınlanacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz