Dexter Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dexter Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Jabrayilov

Dexter yeni sezon uzun yılların ardından tekrar izleyicilerine kavuşacak. 2013 yılında final yapan dizinin yapımcıları yeniden başlama kararı aldı. Hal böyle olunca efsane dizinin takipçileri Dexter yeni sezon ne zaman çıkacak? diye meraklanmaya başladı. 

Dizinin final yapıp uzun bir ardan sonra tekrar başlayacak olması herkesi Dexter hakkında araştırma yapmaya itti. Dexter’in konusunun ne olduğunu, eski sezonlarda neler olduğunu, yeni sezonun ne zaman başlayacağını bu yazımızda sizler için açıkladık.

Dexter Konusu Nedir?

Dexter dizisi, adını baş karakter olan Dexter Morgan’dan alıyor. Dexter Morgan henüz üç yaşındayken annesini kaybeder ve kaderi tamamen değişir. Kimsesiz kalan Dexter’i, Miamili polis Harry Morgan evlatlık alır. Böylece Dexter, Harry ve Hary’nin eşi Doris ile yaşamaya başlar.

Dexter normal bir çocuk değil, bunun farkına kendisi de gençlik yıllarında varır. Küçük yaşlardan itibaren mahallede yaşayan evcil hayvanları öldürmek ister. Harry ise bu isteğin önüne geçmek için pek fazla uğraşmaz, sadece henüz çok erken olduğunu ifade eder. Bunun ardından Dexter’in içindeki cani düşünceler daha da körüklenir. 

Dexter’e engel olamayacağını sonradan fark eden Harry, Dexter’e işleyeceği cinayetler için öğüt verir. Harry’nin öğütlerine göre; Dexter’in asla yakalanmaması ve kurbanların ölmeyi hak etmesi gerekir. 

Harry, Dexter’i uzman bir katil olması için yetiştirmeye başlar. Ona duygularına hakim olmayı, cinayet mahallini temizlemeyi öğretir. Dexter her öldürdüğü insandan bir eşya alıp bir kutunun içinde saklamaya başlar. 

Dexter yeni sezon başladığında cinayete nerelerden başlayacağını hep beraber göreceğiz.

Dexter Oyuncuları Kimler?

Dexter dizisinde yer alan oyuncular şöyleydi:

  • Michael Hall
  • Jeniffer Carpenter
  • David Zayas
  • Julie Benz
  • Clyde Philips
  • James Remar
  • Cristina Robinson 

Yapılan açıklamaya göre yeni sezonda Michael Hall ve Clyde Philips bulunacak ancak diğer oyuncular hakkında yapımcılar tarafından bir bilgi verilmedi.

Dexter Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dexter yeni sezon ne zaman başlayacak henüz kesinleşmedi. Dizinin 2021 yılının ilk aylarında çekimlerine başlanacağı biliniyor. 9. sezonu 10 bölümden oluşacak olan dizinin 2021 yılının son bahar aylarında, Showtime’da yayına girmesi bekleniyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz