Doctor Strange Ne Zaman Çıkacak?

Doctor Strange Ne Zaman Çıkacak?

admin

Marvel’in nefes kesen filmi Doctor Strange ne zaman çıkacak izleyiciler tarafından çok fazla merak ediliyor. Marvel filmlerinin sıkı takipçisi olan izleyici kitlesi uzun süre önce duyurusu yapılmış olan filmin bir an önce çıkmasını istiyor. Baş rolleriyle oldukça dikkat çeken film yayınlamadan bile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Koronavirüs her sektörü etkilediği gibi sinema sektörünü de çok derinden etkilemektedir. Vaka sayıalrının tüm dünyada hızla yayılması sebebiyle Doctor Strange’in çıkış tarihi ertelenmiştir. Çekimleri esnasında yapım kadrosunda pek çok kişinin değiştiği filmin ne zaman çıkacağı sonunda açıklanmıştır. Bu yazımızda Doctor Strange ne zaman çıkacak sizlerle paylaşacağız.

Doctor Strange Ne Zaman Çıkacak?

Tam adı Doctor Strange in the Multiverse of Madness olan film, bir önceki filmin devamı niteliğinde olduğu için Doctor Strange 2 olarak da bilinir. Bu filmde de zaman taşının koruyucu olan doktorun kötülere karşı vermiş olduğu savaşı izleyeceğiz.

Doctor Strange 26 Mart 2022 tarihinde çıkacak. Filmin bu kadar ileri bir tarihe neden ertelendiği henüz bilinmiyor. Bu ertelemenin en büyük sebebi Marvel’ın diğer filmlerinin birkaç ay arayla vizyona girecek olmasıdır.

Yönetmenliğini Sam Raimi’nin üstlendiği filmin oyuncuları şöyledir:

  • Benedict Cumberbatch
  • Elizabeth Olsen
  • Rachel McAdams
  • Benedict Wong
  • Chiwetel Ejiofor
  • Xochitl Gomez

Bu kadronun efsanevi oyunculukları sonucunda muhteşem bir filmin ortaya çıktığı aşikardır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz