en iyi cs:go kasaları
Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman?

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman?

Jabrayilov
18-03-2021 - Sinema&Dizi - Dizi

Emily in Paris 2.sezon ne zaman başlayacağı, ilk sezonda elde ettiği başarının ardından sorgulanmaya başladı. Netflix orijinal içeriği olan Emily in Paris, kısa kısa olan bölümleri ile seyircileri kendine bağlıyor. Dizi yayınlandığı ilk bölümden beri dillerden düşmüyor.

Emily in Paris Konusu

Darren Stars tarafından yaratılan dizi, dramın içinde yarattığı komedi ile izleyicilerinin keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Şikagolu olan Emily Cooper, bir Fransız pazarlama şirketinde üst düzey bir pozisyona yerleşir. Emily’nin görevi şirkete Amerikan bakış açısını yansıtmaktır. Yeni bir işe başlamak Emily’nin arkadaşlık ve aşk dengelerini alt üst eder. Yeni insanlarla tanışırken başına nelerin geleceğinden habersiz bir şekilde maceraya dalar. 

Bilmediği bir ülkede yaşamanın zorluklarıyla karşılaşan Emily, sevimli ve çılgın halleri ile seyirciyi keyiflendirir. Peki, Emily in Paris 2.sezon ne zaman çıkacak?

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Emily in Paris dizisinin ilk sezonunda 24 ve 24 dakika arasında değişen süresi ile tam 10 bölüm yer alıyor. Emily in Paris yayınlandığı günden beri en çok izlenen 10 dizi arasında yer alıyor. Dizinin bu başarısı yeni sezonun olacağının ilk işaretlerinden biri oldu. 

Henüz 2 Ekim 2020 tarihinde yayına başlamış olan dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı ve seyircisiyle buluşucağına dair henüz resmi bir bilgi bulunmuyor. Herhangi bir resmi açıklama olduğunda yazımızı sizler için güncelleyeceğiz, yazımızı takip etmeye devam ediniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz