En Yeni Filmler

En Yeni Filmler

Jabrayilov

Film izleyerek birçok hayat tanırız. Kendimizi farklı karakterlerin düşünce dünyasında buluruz. Sürekli yeni filmler çıktığı için en yeni filmler hangileri olduğu takip edilmesi zor bir hal alıyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden film camiasına yeni yapımlar ekleniyor. 2020 yılında çıkmış yeni filmlerin bir kısmını sizler için derledik.

Yarına Tek Bilet

Yarına Tek Bilet, 2020 yılının en yeni filmler arasında sayılabilir. Netflix platformunda yayına giren film, Ankara’dan İzmir’e giden iki kişinin kesişen hayatını konu etmektedir. Birbirleriyle oldukça zıt karakterlere sahip olan iki kişi yolculuk esansında tanışırlar ve artık farklı bir hayata sahip olurlar.

Filmin fragmanı:

Tenet

Tenet, dünyayı kurtarmak için casusluk yapan bir kahramanı anlatıyor. Gerçek zaman ve mekanlarda geçmeyen film aksiyon ve bilim kurgu türlerindedir.

Filmin fragmanı:

Mulan

4 Eylül 2020 tarihinde vizyona giren film, piyasada bulunan en yeni filmler arasında bulunmaktadır. Film, Çin İmparatorluğu’nun her aileden bir erkeğin orduda görev alması gerektiği emrini vermesiyle başlar. Babası eskiden usta bir dövüşçü olmasına rağmen şu an çok hasta olan Mulan, erkek kılığına girerek babasının yerine orduya katılır.

Filmin fragmanı:

Fırtınalı Soygun

Fırtınalı Soygun filmi, konusunu ismiyle çok güzel açıklamaktadır. Fırtınalı bir gecede yapılması planlana büyük soygunu engellemek isteyen polis ve soygunu yapmaya kararlı olan çete üyeleri arasındaki çatışmayı konu etmektedir.

Filmin fragmanı:

Pretoria’dan Kaçış

En yeni filmler arasında, biyografi türünde beğenilen film Pretoria’dan Kaçış’tır. Film, 1970’li yıllarda gerçekleştirilen gizli operasyonlarda önemli görevler üstlenen Tim Jenkin ve Stephen Lee’nin hayatlarını anlatmaktadır.

Filmin fragmanı:

Uzun Zaman Önce

Uzun Zaman Önce, eşinin kendisini aldattığı düşünen adamın kardeşiyle birlikte işlediği cinayeti konu almaktadır. Eşinden şüphelenen Ahmet, yapacakları için suçsuz olan kardeşi Mehmet’i de alet eder.

Filmin fragmanı:

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz