Erşan Kuneri Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Erşan Kuneri Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Jabrayilov
18-03-2021 - Sinema&Dizi - Dizi

Komedyen Cem Yılmaz yepyeni bir proje ile sevenleriyle buluşuyor. Yılmaz bu projesinde Erşan Kuneri karakterini konu alıyor. Peki Erşan Kuneri dizisi ne zaman çıkacak?

İlk kez G.O.R.A filmi ile tanıdığımız karakter daha göründüğü ilk dakikalarda seyircinin ilgisini toplamıştı. Ardından Arif ve 216 filminde de görülmesi üzerine Erşan Kuneri daha da tanınan ve merak edilen bir karakter haline geldi. 

Komedyenin filmlerini ilgi ile takip eden ve karakteri de benimseyen izleyenler yeni projenin Erşan Kuneri’yi konu alıyor olmasını heyecanla karşıladı. Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde NTV kanalının Gece Gündüz programına konuk olarak katıldı. Komedyen sevenleri ile Erşan Kuneri dizisinin detaylarını paylaştı. 

Erşan Kuneri Dizisi Nasıl Olacak?

Duyulduğu ilk andan itibaren çıkacağı tarih, yayınlanacağı platform gibi birçok soruyla herkesi merakta bırakan Erşan Kuneri dizisi yakın zamanda seyirciler ile buluşacak. 

Cem Yılmaz İlk defa bir dizi yapmak istiyorum sözleri ile başlayan açıklamasında Erşan Kuneri dizisi ne zaman çıkacak, hangi platformda olacak ve içeriği nasıl olacak gibi birçok merak edilen soruyu yanıtladı. Dijital bir platform olan Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak olan dizi sit-com benzeri olacak ve tek kamera yöntemi ile çekilecek. 

Erşan Kuneri Dizisi Detayları

Cem Yılmaz’ın açıklamasında ilk olarak birinci sezonun yayınlanacağı ve 8 bölümden oluşacağı da yer alıyor. Cem Yılmaz, dizinin mini-dizi formatında olmadığını ve ilerleyen sezonun çekilmesinin ilk sezonun tutup tutmayacağına bağlı olduğunu söyledi.

Dizide, filmlerde yer alan Erşan Kuneri karakteri yine aynı şekilde seyircinin karşısında olacak. Fakat dizi bütünüyle karakterin 1975 ve 1978 yılları içinde yaşadığı birtakım olayları konu alacak. Peki Erşan Kuneri dizisi ne zaman çıkacak?

Erşan Kuneri Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Erşan Kuneri dizisi ne zaman çıkacak konusu ise dizi ile ilgili merak edilen bir diğer önemli soru oldu. Cem Yılmaz katıldığı programda bu konuya da değindi. Komedyenin açıklamasına göre heyecan ile beklenen dizi gelecek yıl yani 2021’de izleyiciler ile buluşacak. Kulislerden gelen tahminler, dizinin 2021 yılı kış aylarında yayınlanacağı yönünde.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz