Eternals Ne Zaman Çıkacak?

Eternals Ne Zaman Çıkacak?

admin
09-05-2021 - Sinema&Dizi - Film

Marvel’in yeni fili Eternals ne zaman çıkacak birçok kişi tarafından merak ediliyor. Marvel filmleri genellikle çok kaliteli olduğu için sıkı film takipçileri yen filmin bir an önce çıkmasını istiyor. Özellikle bilimkurgu filmi tutkunları, bu filmden istediklerini alabilecekler. Fragmanıyla bile seyircileri heyecanlandırmayı başaran Eternals’ın büyük bir izleyici kitlesi tarafından beğenileceğini tahmin ediyoruz. Bu yazımızda Eternals ne zaman çıkacak açıklayacağız.

Eternals Ne Zaman Çıkacak?

Eternals, aynı isimli Marvel çizgi romanının sinemaya yansıtılmış halidir. Bilimkurgu, aksiyon ve fantastik türlerinden sayılabilecek film oldukça ilginç bir konuyu anlatıyor. Filmde Celestiallar adında kozmik varlıklar vardır. Celestiallar’ın insanlar üzerinde yaptıkları çeşitli deneyler sonucunda Eternaller ve Deviantlar adında iki ırk ortaya çıkmıştır. Film boyunca bu ırkın birbirlerine karşı verdikleri üstünlük savaşını izleyeceğiz.

Eternals çıkış tarihi 5 Kasım 2021’dir. Dijital platformda film izleme alışkanlığı pandemi sebebiyle daha da güçlendiği için filmin sinema gösterimi olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Filmin çekimleri uzun süre önce başlayıp tamamlanmıştı. Çıkış tarihi pandemi sebebiyle ertelenmişti. Kasım ayında sağlık açısından uygun ülkelerde sinemalarda yer alabilir.

Eternals Oyuncu Kadrosu

Eternals çizgi romanını Chloe Zhao ve Matthew K. Firpo senaryolaştırdı. Yönetmen koltuğunda ise yine Chloe Zhao oturdu. Filmin bu kadar merakla beklenmesinin asıl sebebi ise efsane oyuncularda oluşan kadrosunun olmasıdır. Eternals oyuncu kadrosu aşağıdaki gibidir:

  • Angelina Jolie
  • Richard Madden
  • Salma Hayek
  • Kumail Nanjiani
  • Ma Dong-Seok
  • Brian Tyree Henry
  • Kit Harington
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz