Exxen Abonelik Ücreti Ne Kadar? Exxen Fiyatı

Exxen Abonelik Ücreti Ne Kadar? Exxen Fiyatı

Jabrayilov
26-03-2021 - Sinema&Dizi - Exxen

Acun Ilıcalı’nın “Yeni dijital platformumuz EXXEN’de yakında beraberiz” tweetinin ardından, Exxen abonelik ücreti ne kadar olacak merak edilmeye başladı.

Acun Medya grubunun dijital dünyaya ayak uydurmak için hazırladığı yeni projesi Exxen, kısa sürede büyük ses uyanırdı. Exxen ile ilgili tüm detaylar merak ediliyor.

Exxen, dizi, film, program, belgesel gibi içerikler bulunduracak yeni bir online platform. Henüz kurulma aşamasında olan Exxen’in çok yakın zamanda hizmete geçeceği tahmin ediliyor.

Exxen Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Exxen’in web sitesi kuruldu ancak sitede şu an aktif olarak bir hizmet sunulmuyor. Şu an tüm dünyada en çok kullanılan dizi-film platformu olan Netflix’e rakip olması planlanıyor. Exxen abonelik ücreti ne kadar olacağı diğer platformlarla rakabet etmesindeki en önemli etmenlerden biri olacak. Exxen’in, Netflix gibi çeşitli fiyat aralıklarında hizmet vermesi bekleniyor. Yerli yapım olan Exxen’in Türkiye abonelik fiyatlarının Netflix’ten daha ucuz olması bekleniyor. Yeni bir platform olduğu için abonelik gerektirmeden ulaşılabilecek ücretsiz yapımları barındıracağı da tartışmalar arasında yer alıyor.

Exxen Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Exxen Abonelik Ücreti Ne Kadar? 2020 Exxen Fiyatı

Exxen abonelik ücretleri 2 farklı kısma ayrılıyor, birincisi reklamlı aylık 9.90 olan ikincisi ise reklamsız ve ekstra olarak indirme seçeneği bulunan 19.90 TL’lik pakettir.Ayrıca yıllık alımlarda paket fiyatlarında 2 aylık bedava oluyor.

  • Reklamlı – 9.90 TL Aylık / 99.9 TL Yıllık
  • Reklamsız – 19.9 TL Aylık / 199.9 TL Yıllık

Sizin Exxen aylık fiyat konusundaki düşünceleriniz neler? Sizce ne kadar olmalı, bizlerle düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz