EXXEN Nasıl Üye Olunur? Exxen Paket Özellikleri

EXXEN Nasıl Üye Olunur? Exxen Paket Özellikleri

Jabrayilov
26-03-2021 - Sinema&Dizi - Exxen

Beklenen gün geldi yeni bir yıl ve yeni bir platform olan Exxen artık hizmete açıldı.Bu yazımızda sizlere Exxen nasıl üye olunur? Üye paketleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Exxen Paket Özellikleri Neler?

EXXEN Nasıl Üye Olunur? Exxen Paket Özellikleri

Exxen için belirlenmiş iki tip paket vardır. Bu paketlerden biri reklamsız ve pahalı iken diğeri reklamlı ve ucuz versiyonudur. Tabi ki sadece aralarında ki fark bu değil, exxen reklamlı ve reklamsız paketleri şu şekildedir :

Exxen Reklamlı Özellikleri

Exxen reklamlı özelliği içinde izlerken platformun daha iyi şeyler üretebilmesi için ekstra kazanç kapısı olarak reklam göstermektedir. Exxen reklamlı fiyatı aylık 9.90 TL’dir.Exxen reklamsız yıllık fiyatı ise 99.90 TL’dir.

  • Telefon, tablet ve bilgisayarlardan izleme
  • HD içerikler
  • Çocuk profili
  • 5 tane aile profili
  • + Reklamlar

Exxen Reklamsız Özellikleri

Yukarıda ki özellikler dışında reklamlı ve reklamsızın ikinci farkı indirme özelliğinin bulunmasıdır.Exxen reklamsız aylık 19.90 TL’dir. Exxen reklamsız yıllık fiyatı ise 199.90 TL’dir.

Exxen Nasıl Üye Olunur?

EXXEN Nasıl Üye Olunur? Exxen Paket Özellikleri

Exxen’e üye olabilmek için öncelikle bu bağlantıya tıklayarak üye ekranına geliyoruz.Daha sonrasında üye olmak için yapacaklarınız şu şekildedir :

  • Ad soya ve mail adresi girdikten sonra 7 Gün ücretsiz dene diyoruz,
  • Açılan sayfada 6 haneli ve özel karakterleri şifrenizi ve telefon numalarınızı girdikten sonra sözleşmeleri onaylıyorsunuz.
  • Abonelik sayfasında sadece 19.90 TL’lik paketi seçerseniz 7 günlük ücretsiz hakkınız bulunmaktadır.
  • Abonelik paketinizi seçtikten sonra yıllık yada aylık seçeneğinden size uygun olanı seçin ve kart bilgilerinizi girerek ödeme yapın.

Exxen içinde dizilerde birer bölüm varken, eğlence içeriklerinde bir kaç bölüm mevcut.Sitenin bazı kısımlarında hala problem gözüküyor. Sizler de Exxen hakkındaki görüşlerinizi bize yorumlarda belirtebilirsiniz. Hepinize sağlıklı mutlu yıllar diliyorum.

Exxen Kaç Kişi Kullanabilir?

Exxen malesef şuan aynı anda 2 ekrandan izlenmiyor ama teknik olarak bir çok sorun mevcut düzelteceklerine eminim.Ayrıca Exxen üye olurken dikkat etmeniz gereken bir nokta da Exxen üyelik iptalinin şuanlık olmamasıdır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz