Exxen Ne Zaman Çıkacak? Exxen Fiyatı Ne Kadar ? Acun Ilıcalı

Exxen Ne Zaman Çıkacak? Exxen Fiyatı Ne Kadar ? Acun Ilıcalı

Jabrayilov
27-03-2021 - Sinema&Dizi - Exxen

Acun Ilıcalı’nın sinema ve televizyon sektörüne girişinden çok yükselmesi çok hızlı bir şekilde oldu. Şimdi daha büyük bir pastadan pay alabilmek için Tv 8 de başladığı dizi film sektörüne dijital olarak Exxen platformuyla gireceğini açıkladı. Sizlere bu yazımızda Exxen Ne zaman çıkacak ve ortalama fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Exxen Nedir ?

Exxen, Netflix, Amazon Prime video gibi insanları film ve diziyle buluşturan abonelik usulüyle çalışan bir dijital platformdur.

Exxen Ne Demek?

Exxen ismini merak edenler için Ali Taran tarafından ortaya atılmış ve Acun Ilıcalı tarafından onaylanmıştır.

Ex kelime anlamı olarak eski demektir, Xen ise alternatif anlamına gelmektedir.Bunları birleştirdiğimizde ortaya eski alternatif oluyor.

Exxen Ne Zaman Çıkacak? Exxen Fiyatı Ne Kadar ? Acun Ilıcalı 2020
Exxen Ne Zaman Çıkacak? Exxen Fiyatı Ne Kadar ? Acun Ilıcalı

Exalton Türkiye ile Netflix üzerinde haftalarca en çok izlenenler arasında yer alan Acun Medya galiba bu işi bir test olarak yapmış ve sonuçlarından memnun kalmış ki, dijital platform sektörüne girme gereği duymuş.

Exxen Rakipleri Kimler ?

Exxen rakipleri sadece yurtdışında yok tabiki yurt içinde de bir çok rakibi bulunuyor.Bu rakipleri hatta çok başarılı işler çıkartıyor.

Exxen’in ülkemizdeki rakipleri şu şekilde ;

  • BluTv
  • Beinconnect
  • Puhutv
  • Netflix
  • Amazon Prime Video

Ülkemizde hızlı bir şekilde ses getireceğine inandığımız Exxen platformunun yurt dışı rakipleri tabi ki daha dişli gözüküyor.Netflix ve Amazon Prime video artık türkçe içeriklerle hizmet ettiği için Acunn Medyanın platformu ne kadar başarılı olacak zaman göstericek.

Exxen Ne Zaman Çıkacak?

Acunn Medyanın çıkaracağı dijital platform olan Exxen kesin çıkış tarihi artık 1 Ocak olarak Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Exxen Abonelik Ücreti Ne Kadar Olacak?

Amazonun piyasaya girişi büyük bir yankı uyandırdı, fiyat performans bakımından çok iyi bir başlangıç yapan Amazon içerik sayısını arttırdığı taktirde Netflix ile rekabet yapabilir hale gelecektir.

Peki bu büyük firmalar abonelik ücretlerini bu kadar aşağı çekebilirken Exxen Abonelik ücreti ne kadar olacak ? Netflixten pahalı Amazondan daha ucuz olabileceğini sanmıyorum. Detaylı takip için bağlantıdaki yazımızı takip edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz