F Is For Family 5. Sezon Ne Zaman?

F Is For Family 5. Sezon Ne Zaman?

Jabrayilov

F is For Family 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Dizi, sevenleriyle ne zaman tekrar buluşacak? Bu soruların cevapları, büyük bir kitle tarafından merak ediliyor. Dizi, sevenlerinin de bildiği üzere 4. sezonunu 12 Haziran 2020’de yayınlamıştı. Peki, Netflix’in sevilen çizgi dizisi F is For Family’nin yeni sezonu izleyiciyle ekranlarda ne zaman buluşacak?

F Is For Family 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’in çıkardığı ikinci animasyon dizisi olan F is For Family 5. sezon ne zaman çıkacağı büyük merak konusu. Bilindiği gibi dizi, 4. yani son sezonundaki 10 bölümün tamamını aynı anda yayınlamıştı. Bu sayede hayranları, bütün bir sezonu hemen bitirebilme imkanına sahip olmuşlardı. Ancak bu durum, izleyici kitlesinin 5. sezonun yayın tarihini çok daha büyük bir ilgi ve merakla takip etmesine sebep oldu. 

Dizinin 4. sezonu bitti, ancak Netflix tarafından 5. sezonun çıkıp çıkmayacağı konusunda henüz bir açıklama gelmedi. Bu durum da, 5. sezonun çıkacağı zaman konusunda izleyenleri daha da meraklandırdı. Şu anlık 4. sezonun dizinin gözüken son bölümleri olduğunu söyleyebiliriz, ancak yüksek ihtimalle seri 5. sezonuyla birlikte tekrar izleyicisiyle buluşacak. Büyük olasılıkla bu buluşma tarihinin 2020 sonları veya 2021 başları olacağı konuşuluyor.

F is For Family Dizisinin Konusu

Seri, animasyon komedi alanındaki diğer klasikleşmiş yapılarda olduğu gibi bir aile ve bu ailenin çevresinde gelişen olayları konu ediniyor. Serinin yaratıcıları ise Bill Burr ve Michael Price. Dizide; 70’li yıllarda banliyölerde yaşayan; sinirli bir gazi olan baba Frank, evin annesi Sue, üç çocuk ve bir köpekten oluşan Murphy ailesinin başında geçen olaylar konu ediliyor. Peki, F is For Family 5. sezon ne zaman çıkacak? Bu sorunun cevabı maalesef henüz belli değil.

Dizinin yayınlandığı platform, özellikle son birkaç yıldır dijital film ve dizi yayıncılığında bir devrim yaratan Netflix. Tabii Netflix’te yayınlanıyor oluşu da seriyi öne çıkaran en önemli faktörlerden biri. Dizinin ilk sezonu yalnızca 6 bölüm olarak yayınlandı, bu sayı 2. sezonla birlikte 10 bölüme kadar çıktı. Takip eden 3 ve 4. sezonlar da 10 bölüm olarak Netflix’te yayına sunuldu.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz