League of Legends Dizisi Arcane Ne Zaman Çıkacak?

League of Legends Dizisi Arcane Ne Zaman Çıkacak?

Jabrayilov

Netflix’in LoL sevenler için hazırladığı League of Legends dizisi Arcane ne zaman çıkacak oyun dünyası tarafından merak ediliyor. Dizinin ilk fragmanının yayınlanmasıyla birlikte nefesler tutuldu ve çıkış tarih için geri sayım başlatıldı. Riot Games’in en şöhretli oyunu olan League of Legends dünyasında geçen Arcabe dizisinin büyük izlenme sayılarına ulaşacağı tahmin ediliyor.

Arcane’nin çıkacağı 2019 yılında duyurulmuştu. Pandemiden önce dizinin 2020 yılında çıkması planlanıyordu. Pandemi tüm dünyayı etkisi altına alınca dizinin çıkış tarihi ertelendi ve meraklı seyircilerin aklında League of Legends dizisi Arcane ne zaman çıkacak sorusu oluştu. Bu yazımızda akıllardaki soru işaretlerini gidermek için çıkış tarihini açıklayacağız.

League of Legends Dizisi Arcane Ne Zaman Çıkacak?

league of legends dizisi arcade ne zaman çıkacak

Arcane dizisinde Zaun ve Piltover bölgesinde maceradan maceraya koşan bir grup çocuk göreceğiz. Bu çocuklar League of Legends dünyasında şampiyonlarla birlikte pek çok şey yapacaklar. Dizide hangi şampiyonların oynayacağının listesi tam olarak açıklanmadı ancak fragmandan anlaşılan kadarıyla Jinx ve Vi kesinlikle bulunuyor.

Dizinin çıkış tarihi çok merak ediliyor. Leagua of Legends dizisi Arcane 2021 yılı sonbahar aylarında çıkacak. Dizinin tam olarak hangi gün çıkacağı henüz belli değildir. Tarih belli olduğunda Riot forumlarından bir bilgilendirme yapılması ve tarihin Netflix’te yer alması beklenir. Şu anda sadece ilk fragman yayınlanmış olmasına rağmen önümüzdeki günlerde yeni fragmanlar paylaşılabilir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz