en iyi cs:go kasaları
Netflix Temel Plan Nedir? Netflix Temel Plan Özellikleri

Netflix Temel Plan Nedir? Netflix Temel Plan Özellikleri

admin
10-03-2021 - Sinema&Dizi - Netflix

Netflix abonelik sistemiyle çalışan dijital dizi-film platformudur. Netflix temel plan, platformun abonelik paketlerinden birisidir. Temel planın yanı sıra standart plan ve özel plan bulunur.

Abonelik paketlerinin içerikleri ve fiyatları farklıdır. Temel plan en düşük ücretli paket olduğundan diğer planlara göre sağladığı özellikler daha azdır. Bu yazımızda Netflix temel plan nedir ve neleri içermektedir detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Netflix Temel Plan İçeriği

Netflix, farklı ihtiyaç ve bütçeye sahip herkesin kullanıcısı olabilmesi için 3 tane plan hazırlamıştır. Planlarda kaç cihazdan izlenebileceği ve görüntü kalitesi gibi bazı durumlara göre fiyatlar değişir.

Netflix temel plan içeriği aşağıdaki gibidir:

  • Aynı anda izleyebileceğiniz ekran sayısı: 1
  • İçerik indirebileceğiniz cihaz sayısı: 1
  • Sınırsız dizi ve film izleme hakkı
  • Dizüstü bilgisayar, televizyon, telefon veya tablette izleyebilme imkanı vardır
  • HD ve ultra HD mevcut değildir.

Yukarıdaki özellikleri sunan Netflix temel plan ücreti 26,99 TL’dir. Netflix’e üye olup her ay abonelik ücretinizi ödediğiniz sürece temel planın imkanlarından istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Standart ve özel planın sağladığı imkanlar çok daha fazladır. Temel planda aynı anda yalnızca bir cihazdan izleyebilirken standart planda 2, özel planda 4 cihazdan birden izleyebilirsiniz. İçerik indirilebilecek cihaz sayısı da yine aynı şekildedir. Temel planda HD ve ultra HD mevcut değildir ancak standart planda yalnızca HD, özel planda hem HD hem de ultra HD mevcuttur.

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz