Netflix Yeni Barbie Filmi

Netflix Yeni Barbie Filmi

Jabrayilov

Koronavirüs ve hepimizin alması gereken karantina önlemleri yüzünden işler biraz kötü olduğundan, kendimi rahatlatmak için giderek daha çok eski, nostaljik filmlere yönelirken buldum.Netflix yeni barbie filmini kesinlikle takibe alacağız.

Netflix Yeni Barbie Filmi

Buna, büyürken büyük hayranı olduğum Barbie filmleri de dahildir. Sadece güzel bir şekilde canlandırılmış ve olumlu mesajlar vermemişlerdi, aynı zamanda filmler beni neşelendirmekte asla başarısız olmadılar.

Bugüne kadar hala bir favori seçemiyorum. Ancak, bunu söylerken, Barbie As The Princess And The Pauper, Barbie As Rapunzel ve Barbie Of Swan Lake için her zaman zayıf bir noktaya sahip olacağım ki bunlar benim yaptığım kesin sıralamada ilk üçümdü.

Bu yüzden Barbie Prenses Macera adlı yeni bir filmin duyurusunu duyduğumda çok heyecanlandım.

Biliyorum, kulağa çocuklar için yapılmış bir şey gibi geliyor, değil mi? Ancak hikaye, bir Barbie filmi için süper güncel ve taze geliyor.

Film kendisini, masal romantizminden ziyade kendini keşfetmeye odaklanarak geleneksel fantezi mecazlarına meydan okuyan bir “modern prenses masalı” olarak tanımlıyor.

Ayrıca, izleyicilere gerçek benliklerini keşfetmeleri için ilham vererek sosyal medya çağında güçlenmeye ve sesinizi bulmaya odaklanacak.

Temel olarak, kulağa her yerde sağlıklı titreşimler gibi geliyor, bu tam da bu kasvetli dönemde zihnimin ihtiyaç duyduğu türden bir şey.

Netflix barbie filmi için bizi takipte kalabilirsiniz detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz