Ragnarok 2.Sezon Ne Zaman?

Ragnarok 2.Sezon Ne Zaman?

Jabrayilov

İlk sezonuyla birlikte hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan dizi, Ragnarok 2.sezon ne zaman sorularının hedefi konumunda. Yayınlandığı günden itibaren işlediği konuyu farklı bir tarz ile ekranlara yansıtan yapım seyircilerden büyük bir beğeni topladı.

Daha şimdiden heyecanla yeni sezonu beklenmeye başlayan dizinin yayın tarihi ne zaman, bizleri neler bekliyor birlikte inceleyeceğiz.

Ragnarok Konusu ve 1. Sezon

Dizi, kirlilik ile zehirlenen ve eriyen buzullarla mücadele eden bir Norveç kasabasını konu alıyor. Kasaba yaklaşan kıyamete çözüm aramaktadır. Tüm bu sorunlara karşı durabilmeleri için kasabanın bir mucizeye ihtiyacı vardır.

Ragnarok aslında Nors mitolojisinde konu alınan Ragnarök olaylarını simgeliyor. Dizi ilk sezon yayınlanmasının ardından büyük kitleler tarafından beğeni topladı. Netflix dizinin hayranlarına 2.sezon tanıtım müjdesi yazısı ile müjdeyi vermiş oldu. 2.sezonun geleceği böylelikle kesinleşmiş oldu. Peki herkesin beklediği Ragnarok 2.sezon ne zaman? Yayın tarihi belli mi? sorularını yanıtlayalım.

Ragnarok 2.Sezon Ne Zaman?

Yaklaşık 45’er dakikalık 6 bölümden oluşan ilk sezonda kullanılan çekim sürelerinin ikinci sezonda da aynı şekilde kullanılacağı tahmin ediliyor. Ulaştığı izleyici kitlesi tarafından daha şimdiden yeni sezonu beklenen Ragnarok’un fragmanı aşağıda:  

Netflix, dizinin Netflix panelinde tanıtım müjdesi olarak şu yazıyı seyirciyle paylaştı. “Müjde: Yeni Bir Sezon Yakında Yayında.” Bu paylaşım ile birlikte dizinin takipçilerini büyük bir heyecan kapladı. Yeni sezon yayın tarihi kesinleştiğinde sizlere de bildireceğiz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz