Rekabet Dizisi Ne Zaman BaşlayacaK?

Rekabet Dizisi Ne Zaman BaşlayacaK?

Jabrayilov

Birçok başarılı yapıma imza atmış olan Ay Yapım’ın yeni projesi olan Rekabet dizisi ne zaman, oyuncuları kimler, hangi kanalda olacak gibi soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Geçmiş yapımlarıyla ya da hala yayınlanmakta olan yapımlarıyla adından oldukça söz ettiren Ay Yapım, Rekabet isimli yeni dizisiyle ekranlarda olacak.

Rekabet Dizisi Başrol Oyuncuları Kimler?

Başarılı senarist Sema Ergenekon tarafından kaleme alınan ve Ali Bilgin tarafından çekilecek olan dizinin kastı belli olmaya başladı. Belli olan ilk başrolün aklımıza  Kampüsistan dizisiyle kazınan daha sonra birçok başka yapımda da başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Kaan Urgancıoğlu olduğu duyuruldu.

Rekabet dizisi başrol kadın oyuncusunun ise güzelliğiyle adından söz ettiren Pınar Deniz olduğu öğrenildi. İkilinin daha önce Netflix platformunda yayımlanan Aşk 101 dizisinde rol arkadaşlığı yaptığı biliniyor. 

Rekabet Dizisi Konusu

Konusu resmi olarak açıklanmış olmasa da dizinin iş hayatının kıyasıya rekabet ortamında meydana gelen tutkulu bir aşk hikayesini konu edineceği biliniyor. Peki Rekabet dizisi ne zaman başlıyor?

Rekabet Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Rekabet dizisi ne zaman tam olarak ilan edilmedi. Seyirciler tarafından daha dizi hakkında bir sürü belirsizlik varken bile oldukça merak edilmesi, dizinin çekimlerinin hızlanmasına neden olacak gibi.

Menajerimi Arayın dizisinin 3. bölümü yayımlandıktan sonra dizinin çekimlerine başlanacağı duyurulmuştu. Rekabet dizisiyle ilgili henüz her şey daha belirsiz. Kast seçimlerinin devam ettiği ve Çağatay Ulusoy’a da teklif gittiği biliniyor. 

Dizinin yayın tarihi resmi olarak açıklandığı an yazımızı güncelleyecek ve bu önemli gelişmeyi sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz