Shameless Final Sezonu Ne Zaman?

Shameless Final Sezonu Ne Zaman?

Jabrayilov

2011 yılında hayatımıza girmesiyle birlikte çok büyük bir kitleye ulaşan dizi, Shameless Final Sezonu Ne Zaman sorularının yoğun bir biçimde hedefi konumunda. Ekranlara yansıttığı farklı konusuyla ve tarzıyla efsanevi dizi, 10 sezonuyla birlikte acı tatlı birçok macerayı geride bırakmış oldu.

Dizi tarihinin enleri arasında gösterilen ve final sezonu haberiyle hayranlarını büyük üzüntüye uğratan Shameless, 11. sezonu ile birlikte ekranlara veda edecek. Shameless final sezonu ne zaman, bizleri neler bekliyor birlikte inceleyelim.

Shameless Konusu ve Önceki Sezonlar

Son yılların sevilen dizilerinden biri olan Shameless, geçtiğimiz yıllarda birçok yapıma da esin kaynağı olmuş durumda. Chicago’nun fakir bir semtinde yaşayan bir aileyi ve parasızlıkla mücadele aşamasında yaşadıklarını konu alıyor Shameless. Para kazanabilme uğruna düştükleri bataklık her türlü macerayı karşılarına getiriyor.

Geçtiğimiz senelerde ülkemizdeki Bizim Hikaye dizisine de esin kaynağı olmuştu. RTÜK yasaklarından dolayı konusu ve birçok sahnesi değiştirilmiş olsa dahi dizinin esin kaynağı Shameless’ti.

Shameless, en uzun soluklu Showtime serisi olma özelliği taşıyor. Shameless final sezonu ne zaman, neler yaşanacak inceleyelim.

Shameless Final Sezonu Ne Zaman?

11. sezonu ile birlikte geçtiğimiz zamanlarda final kararı alan Shameless, 12 bölümlük bir final sezonuyla karşımıza gelecek. 10.sezonda yer alan tüm kadro final sezonunda da bizlere eşlik edecek. Final sezonuna dair Showtime tarafından bir video yayınlandı. Videoya aşağıdan izleyebilirsiniz:

6 Aralık 2020 tarihinde yayınlanması beklenen 11.sezonun, Gallagher’lerın karantina sürecindeki mücadelesini ekranlara yansıtacağı biliniyor. Pandemi sürecinin uzattığı çekimler bir nevi dizinin konusu olacak. Geçen bunca yılın ardından 11. sezon izleyicisine buruk bir ayrılık yaşatacak.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz