Ted Lasso 2.Sezon Ne Zaman?

Ted Lasso 2.Sezon Ne Zaman?

Jabrayilov
18-03-2021 - Sinema&Dizi - Dizi

Komedi sektörüne yepyeni ve hızlı adımlarla giren Ted Lasso dizisi Apple Tv de yayınlanarak güzel geri dönüşler aldı. İlk sezonun ortasında hızlı bir haber alarak ikinci sezonun onayını alan dizi akıllarda tek soruyu uyandırdı. Ted Lasso 2.Sezon ne zaman başlayacak?

Ted Lasso 2.Sezon Ne Zaman?

Ağustos ayının 2. haftası yayınlanan konusu spor komedi olan dizi,  Ted Lasso, Bill Lawrence, Jason Sudeikis, Joe Kelly ve Brendan Hunt tarafından geliştirilmekte. İlk sezonu İMDb platformunda üç bine yakın kişi tarafından oylanarak 8,5 puan almayı başardı. Oyuncu kadrosu oldukça geniş olan dizide Jason Sudeikis, Toheeb Jimoh, Breet Goldstein gibi isimler yer almakta. 

Dizi Kansas eyaletinde amerikan futbol antrenörlüğü sonrasında İngiltere ülkesinde futbolu bilmemesine rağmen bir futbol takımı çalıştıran Ted Lasso isimli insanın hikayesini anlatıyor. Bir amerikan futbol kulübü için işe alınan Ted normal futbol antrenörlüğü deneyimi olmamasına rağmen elinden gelenin fazlasını yaparak başarılı olmaya çalışır.

Ted Lasso 2.sezon ne zaman sorularına yanıt olarak ise pandemi döneminden dolayı sıkıntı yaşayan set hızlı bir şekilde toparlanmaya çalışıyor. Tüm izleyiciler ilk sezonu oldukça beğenerek izlediklerinden hızlı bir şekilde ikinci sezonun gelmesini dört gözle beklemekteler. Warner Bros Television ve Universal Television ortak prodüksiyonunda yer alan dizi 2021 yılının son aylarında  ekranlarda olmayı bekliyor. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz