The Umbrella Academy 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Umbrella Academy 3.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Jabrayilov

The Umbrella Academy 2. sezonu ile bir çok seyircisini kendine hayran bırakmıştı. The Umbrella Academy 3.sezon ne zaman? Henüz 3. sezonun ne zaman çıkacağı hakkında kesin bir bilgi olmasa da dizinin aldığı başarılar sayesinde 3. sezona onay verileceği aşikar. Netflix platformu yakın zaman da 3. sezon hakkında bilgi sunacak.

Bir çok ünlü ismin yer aldığı dizi gittikçe daha fazla beğeni topluyor.  2. sezon içerisinde yer alan 10 bölüm yüksek İMDb puanlarına layık görüldü. 8,5 ve 9,4 puanları arasında yer alan puanı sayesinde son zamanlarda en çok beğenilen dizilerin arasında yer almayı başardı.

The Umbrella Academy 3.sezon Ne Zaman ?

Seyircilerin ve dizi takipçilerinin şimdiye kadar yayınlanan bölümlere verdikleri tepkiler oldukça olumlu görünüyor. Bu durumu göz önünde bulunduran dizi ekibi yakın zaman da seyircileri için bir açıklama sunacaktır. The Umbrella Academy 3.sezon ne zaman ? 

Netflix platformu 3. sezon için onay verdikten sonra çekimlere kısa sürede başlanılması bekleniyor. Dizi ekibinin şimdiden 3. sezon için oldukça heyecanlı olduğunu söyleyebiliriz. Kısa süre içerisinde seyirciler ile buluşmak isteyen The Umbrella Academy oyuncuları 3. sezon için şimdiden hazır.  

The Umbrella Academy Oyuncuları

Dizinin genç oyuncularından biri olan Aidan Gallagher dizi içerisinde 5 numarayı canlandırıyor. 3. sezon için oldukça heyecanlı olduğunu belirten 17 yaşındaki oyuncuyu sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Dizinin diğer anahtar isimlerinden biri olan Ellen Page ise Vanya Hargreeves rolünü üstleniyor. 

Klaus Hargreeves karakterini canlandıran Robert Sheehan’da 3. sezon için oldukça sabırsız. Diğer dizi oyuncuları da 3. sezona onay verilmesini büyük bir heyecanla beklediklerini açıkladı.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz