Warrior 3.Sezon Ne Zaman?

Warrior 3.Sezon Ne Zaman?

Jabrayilov
18-03-2021 - Sinema&Dizi - Dizi

Netflix’in İskandinav dizileri arasındaki ilginç yapımı Warrior 3.sezon ne zaman çıkacak merak konusu olmaya başladı. Pandemi sebebiyle evlere kapanan insanlar Netflix dizilerine olan ilgiyi oldukça artırdı. Warrior’da bu dönemde ilgiyi üzerine çekmeyi başarabilen dizilerden birisi oldu. 

Suç, drama ve gerilimi bir arada hissetmek isteyen izleyiciler ilgiyle Warrior’u izlemeyi tercih ediyor. Dizinin ilk bölümleri beğenilmeye başladıktan sonra ilerleyen bölümlerde neler olacağı kafaları kurcalıyor. Diziyi beğenen izleyiciler haliyle dizinin bitmemesini istiyor. 

Warrior Dizisinin Konusu Ne?

Warrior, baş karakteri olan savaş gazisi Lousie son görevi sebebiyle hissettiği suçluluk duygusunun hayatına olan yansımalarını konu alıyor. Savaş gazisi, namı tüm ülkenin merdiven altı isimleri tarafından bilinen motorcu suç çetesinin içine sızmaya çalışıyor. Çetenin içine sızmak için gereken yardımı en yakın arkadaşının eşi ve aynı zamanda komutanı olan CC’den yardım istiyor. CC ile birlikte çeteyi çökertmek için operasyona çıkan Lousie, emirleri hiçe sayarak tek başına maceranın içine atılıyor.

Warrior 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Sürükleyici suç dizisi Warrior 3.sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabı hala gizemini saklıyor. 2018 yılında Netflix’te yayınlanan dizi, toplamda 6 bölümden oluşan 1 sezona sahip. Henüz ikinci sezonu bile çekilmemiş olan dizinin üçüncü sezonu ne zaman çıkacak herhangi bir bilgi bulunmuyor. Sezon tarihi açıklandığında güncel bilgileri burada sizlere ileteceğiz.

Yorumlar :

Bilader senin bahsettiğin diziyle fotoğraf uyuşmuyor, fotoğraftaki cinemax'ın çektiği warrior.

7 ay önce
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz