World Trigger 2.Sezon Ne Zaman?

World Trigger 2.Sezon Ne Zaman?

Jabrayilov

Son yılların en çok beğenilen animelerinden olan yapım, sosyal platformlarda World Trigger 2.sezon ne zaman? sorusunun hedefi konumunda. 

Ekrana getirilen ilk sezonuyla birlikte büyük bir seyirci kitlesi yakalayan animenin ikinci sezonunda seyirciyi neler beklediği heyecanla takip ediliyor. Merak konusu olan World Trigger 2.sezon ne zaman? Seyirciyi neler bekliyor? Buyurun beraber inceleyelim.

World Trigger Konusu ve 1. Sezon

World Trigger anime dizisi, Daisuke Ashihara’nın aynı isimli mangasının bir devamı niteliğindedir. 48 bölümle seyircinin karşısına 2014 yılında gelen animenin ikinci sezonda devam edip etmeyeceği ve neler yaşanacağı konusu büyük merak uyandırıyor.

Dizinin konusu ise genel hatlarıyla şu şekildedir: Başka bir boyuttan Mikado şehrine açılan kapı “Neighbor” adındaki yaratıkları da beraberinde şehre getirmiştir ve aksiyon dolu olaylar serisi yaşanmaya başlar. 

World Trigger animesinin ikinci sezonu için geri sayımın başlamış olması, serinin ikinci sezonunu merakla bekleyen animeseverleri bir hayli sevindirdi.

World Trigger 2.Sezon Ne Zaman?

Dizinin yayınlanmasının üzerinden seneler geçmesine rağmen 2.sezon onayı hala netlik kazanmamıştı ancak geçtiğimiz günlerde ikinci sezonun seyircisiyle buluşacağı gösteren bir tanıtım videosu yayınlandı. Videoya buradan ulaşabilirsiniz.

İkinci sezon onayını alması uzun zaman alan yapımın yeni sezonunun yayın tarihi hala netlik kazanmadı. Ortaya çıkan virüsün yarattığı pandemi süreci animenin yayın tarihinin üst üste ertelenmesine neden oldu. Bazı platformlardan alınan bilgilere göre yayın tarihinin 2021 yılının ilk yarısı olacağı düşünülüyor.

Yayın tarihleri netleştiği andan itibaren yazımızı güncelleyerek sizlere tarih bilgisini ulaştıracağız, takipte kalmaya devam ediniz!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz